Ссылки на белорусские сайты

Дата: 6 ноября 2018 в 20:13

1. "Вясёлка" - гэта цудоўны часопiс для дзяцей i iх бацькоў

Скачать файл: 1. "Вясёлка" - гэта цудоўны часопiс для дзяцей i iх бацькоў (64.4 КБ)

2. "Буся" - чытанка-маляванка для дашкольнікаў

Скачать файл: 2. "Буся" - чытанка-маляванка для дашкольнікаў (57.7 КБ)

Скачать файл: 3. "Нашыя дзеткi" - гэта вельмi цiкавы партал для бацькоў -беларусаў Советы и публикации на темы воспитания, домашнего и школьного обучения на белорусском языке. Библиотека детской белорусской литературы, мультимедийные материалы и др. (24.8 КБ)

Скачать файл: 4. Народныя казкі для дзетак ад ЮНІСЕФ Праект «Народныя казкі для дзетак» — iнiцыятыва ЮНIСЕФ у Беларусі. Там вы знойдзеце многа цудоўных казак и гульняў для вашых дзетак на беларускай мове. (12.9 КБ)

Скачать файл: 5.Вершы.ru - нацыянальны паэтычны партал, на якiм вы знойдзеце вершы для дзяцей на беларускай мове. (90.2 КБ)

6. Казкi беларускiя.

Скачать файл: 6. Казкi беларускiя. (18.3 КБ)

7. Сеціўная мясьціна для дзетак-беларусаў

Скачать файл: 7. Сеціўная мясьціна для дзетак-беларусаў (39.8 КБ)